Zobacz nasze najlepsze wyprawy motocyklowe

.

KARKONOSZE RIDE

POLSKA - Wycieczka motocyklowa - KARKONOSZE RIDE

w tym roku świat zatrzymał się. My nie! 

 

Zobacz

66 HISTORIC TOUR

Długość trasy to 2500 km, trwa 13 dni i sprawi, że przez długi czas nie zapomnicie smaku motocyklowej wolności w wydaniu amerykańskim oraz przepięknych widoków.
Zobacz

PACIFICA

Jest to najdłuższa i najbardziej obfitująca w atrakcje trasa w naszej ofercie. Jej główną atrakcją jest Pacific Coast Highway nr 1 (Droga wybrzeża Pacyfiku numer 1).

Zobacz

NAVAHO TRAIL

Jest to trasa ekskluzywna, którą robimy wyłącznie dla zorganizowanych grup motocyklowych. Gorąco polecam tą trasę ponieważ zawiera naprawdę piękne widoki.
Zobacz

USA - HAWAII

Wycieczka dedykowana jest dla ludzi, którzy chcą zobaczyć jak najwięcej miejsc w USA i na Hawajach. Idealne rozwiązanie dla małżeństw i rodzin, gdzie nie wszyscy chcą przemierzać setki kilometrów motocyklami. 

Zobacz

NATURITA

To najpiękniejsz trasa motycyklowa jaką możesz sobie tylko wymarzyć. Przebiega przez Parki Narodowe : Monument Valley, Arches, Bryce, Canyonlands, Zion Park i jest absolutnie zachwycająca

Zobacz

NEW ZEALAND TOUR

Nasza podróż przebiega przez najciekawsze trasy motocyklowe północnej wyspy i południowej wyspy Nowej Zelandii. Przejedziemy pólnocnym wybrzeżem, przepiękną trasą Coromandel z klifami z widokiem na Ocean. 

Zobacz

MEXICO - BAJA CALIFORNIA TOUR

Wspaniała słoneczna trasa ciągnąca się od Los Angeles poprzez malownicze tereny półwyspu Baja California aż do pięknego Cabo San Lucas. Pikantne meksykańskie jedzenie, muzyka i śpiew. Nie ma jak "zima w La Paz". 

Zobacz

YELLOWSTONE - STURGIS

To Nasza najnowsza propozycja dla Tych, którzy byli już z nami na wyprawach i chcą poznać zupełnie nowe tereny i Stany USA. Trasa rozpoczyna się w Denever w Kolorado u podnóża majestatycznych Gór Skalistych. 

Zobacz